Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Uzun yıllardan beri sektörde yer almakta olan ve başarılı çalışmaları ile adından sıkça söz ettiren Şenel Taşımacılık, Trabzon ilinde de sizi yalnız bırakmamaktadır.

Trabzon Merkez ve tüm ilçelerinde hizmet vermeye devam eden Trabzon Evden Eve Nakliyat, size eşi benzeri görülmemiş bir taşınma işlemi yaşatmak için çalışmaktadır. Profesyonel ve titiz çalışmaları ile dikkat çeken firmamız, günümüz teknolojisini yakından takip etmesi ile de bilinmektedir.

Her zaman güncel bilgiye sahip teknik kadrosu ve modern ekipmanları ile sizi dilediğiniz adrese en hızlı ve kolay şekilde nakletmek en büyük önceliğimizdir. Müşteri memnuniyetine önem veren ve her işlemini aynı özenle gerçekleştiren Şenel Taşımacılık, Trabzon Evden Eve Nakliyat hizmeti ile de sektörde fark yaratmaktadır.

Sadece ev ve ofis taşımacılığı konusunda değil, parça eşya taşımacılığı ve depolama hizmeti konusunda da iddialıdır. Firmamıza hangi hizmetimiz ile ilgili talep iletirseniz planlamanızı o konu üzerine yapıyor ve harfiyen uyguluyoruz.

Talebiniz ev ya da ofis taşınması ise öncelikle mevcut adresinize gelerek eşyalarınızın durumunu analiz ediyoruz. Eşyalarınızın boyutları ve adetleri tespit edilerek, lokasyondan nasıl çıkarılacağına dair bir plan oluşturulur. İç kısımdan çıkarılması mümkün olmayan eşyaların tespit edilmesi durumunda taşınma gününüz için tarafımızdan eşya asansörü organize edilmesine karar verilir. Eş zamanlı olarak eşyalarınız yine tarafımızdan sigortalanır.

Belirlenen günde hassasiyetle nakliyat kamyonumuza alınan eşyalarınız yeni adresinize ulaştırılarak yine aynı özenle yerlerine yerleştirilir. Demonte edilmiş olan eşya ve mobiyalarınız var ise montaj işlemleri yapılarak kontrolleri teknik ekibimiz tarafından sağlanır.

Günün sonunda huzurla yeni adresinizde olmak isterseniz Trabzon Evden Eve Nakliyat ekibi olarak size hizmet etmekten mutluluk duyarız.

DİĞER BÖLGELER

2006 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.