Tonya Evden Eve Nakliyat

Tonya Evden Eve Nakliyat

Tonya Evden Eve Nakliyat

Nakliyat firmaları arasında köklü bir geçmişe sahip olan ve edindiği deneyimleri müşterisi ile paylaşmayı seven Şenel Taşımacılık, Trabzon Tonya ilçesi ve diğer tüm Trabzon ilçelerinde de hizmetinizdedir.

Hatırı sayılır çalışmaları ile lider konumda olan Şenel Taşımacılık, Tonya Evden Eve Nakliyat hizmeti ile tüm taşınma ihtiyaçlarınızda yanınızda yer alır.

Firmamızın teknik görevlileri taşınma öncesinde sizin uygun göreceğiniz bir günde adresinizi ziyaret ederek eşyalarınızı inceleyecek ve en uygun ekipman ve araçları belirlemek üzere bir plan oluşturacaklardır.

Bu plan içerisinde uzman ekibimiz eşyalarınızı modeline uygun şekilde demonte edip paketleyerek araçlarımıza yükler ve yeni adresinize güvenilir bir şekilde ulaştırırlar. Burada da tüm eşyalarınızı özenle sizin yönlendirmelerinize göre yerlerine yerleştirerek yeniden monte işlemlerini yaparlar.

Tonya Evden Eve Nakliyat, her zaman sıfır hata ilkesi ile çalışmaktadır. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güvendir. Aklınızda oluşabilecek soruları öngören ekibimiz eşyalar taşınma aşamasına gelmeden önce sigortalatarak olası riskleri güvence altına alırlar.

Şenel Taşımacılık, güler yüzlü çalışanları, modern taşıma kamyonları ve son teknoloji ekipmanları ile profesyonel iş anlayışından taviz vermemektedir.

Tonya Evden Eve Nakliyat bu bölgeyi ve civarını iyi tanır. Yüksek ya da dar apartmanlar için eşya asansörü de kullanmaktan kaçınmazlar.

Firmamız ya da hizmet bölgelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri günün 24 saati çekinmeden arayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

DİĞER BÖLGELER

2006 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.