Tekkeköy Evden Eve Nakliyat

Tekkeköy Evden Eve Nakliyat

Tekkeköy Evden Eve Nakliyat

Ülkemizde nakliyat sektöründe lider kuruluşlar arasında yer alan Şenel Taşımacılık, Samsun Tekkeköy bölgesinde de sizlerin hizmetindedir.

Yenilikçi bakış açısı ile modern çağa ayak uyduran Tekkeköy Evden Eve Nakliyat, her geçen gün kendisini yenilemeye devam etmektedir. Son teknolojiye sahip donanımlı ekipmanları, geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile her zaman %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, siz süreçten memnun ayrılana kadar yanınızdadır.

Şenel Taşımacılık çatısı altında hizmet veren Tekkeköy Evden Eve Nakliyat olarak ekonomik fiyat politikası ile de sektöre öncülük etmekteyiz. Sigortalı ve asansörlü taşımacılık anlayışıyla tercih edilen firmalar arasında yer alan firmamız, kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Önceliğimiz müşterimize özel çözüm önerileri sunarak zamanında ve hasarsız teslimat sağlamaktır. Eşyalarınızın güvenle yeni adresinize taşınması ve kurulması için büyük hassasiyet göstermekte olan Tekkeköy Evden Eve Nakliyatı tercih etmek isterseniz, taşınma sürecinizi devralmaktan mutluluk duyarız.

Hizmet ve fiyat bilgisi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da bize firma telefonlarımızdan günün her saatinde ulaşabilirsiniz. 

DİĞER BÖLGELER

2006 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.