Ortahisar Evden Eve Nakliyat

Ortahisar Evden Eve Nakliyat

Ortahisar Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün yükselen değerlerinden biri olan Şenel Taşımacılık, Trabzon Ortahisar ilçesi ve tüm Trabzon ilçelerinde başarılı çalışmaları ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Şenel Taşımacılık uzun yıllardır nakliyat sektörüne birçok yenilik getirmiş olan köklü bir firmadır. Her türlü nakliyat ihtiyacınız için gönül rahatlığı ile iş birliği yapabileceğiniz Ortahisar Evden Eve Nakliyat, güvenilirliği ile sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

Her talebi özenle karşılayan firmamız, ev ya da ofis taşımacılığı fark etmeksizin işini titizlikle yapmaktadır. İşinde uzman teknik kadrosu ile size konforlu bir taşınma günü yaşatma garantisi veren Şenel Taşımacılık, ekonomik fiyatlarla da kaliteli hizmet alınabildiğinin bir göstergesi olmuştur.

Taşınma talebinizi ilettiğiniz yetkililerimiz profesyonel bir taşınma planı ile sizi aynı gün içinde eski adresinizden yenisine kusursuz bir şekilde taşır ve yerleştirir. Planın birinci aşaması mevcut adresinize yapılacak olan ziyarettir. Eşyalarınızın durumunu, boyutlarını, demonte ihtiyacı olup olmadığını belirleyecek olan çalışanlarımız buna göre nakliyat planınıza asansör de dahil edeceklerdir.

Hasarsız bir taşınma işlemi için fiziki gayret göstermek elbette yeterli değildir. Olası riskleri her zaman göz önünde bulunduran Şenel Taşımacılık, eşyalarınızı sigortalayarak garanti altına almayı tercih etmektedir. Verimli bir taşınma günü yaşamak isterseniz Ortahisar Evden Eve Nakliyat hizmeti ile Şenel Taşımacılık sizlere çözüm ortağı olmaktan onur duyacaktır.

Firmamız ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, randevu talep etmek ya da aklınıza takılanları sormak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Arzu ederseniz web sayfamızdan form doldurarak sizi aramamızı da isteyebilirsiniz.

DİĞER BÖLGELER

2006 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.