Of Evden Eve Nakliyat

Of Evden Eve Nakliyat

Of Evden Eve Nakliyat

Şenel Taşımacılık, konusunda uzman kadrosu ile uzun yıllardır nakliyat sektörüne hizmet vermektedir. Profesyonel hizmet anlayışı ile Trabzon Of ilçesinde ve tüm Türkiye genelinde de sizlerle buluşan firmamız, bu bölgede Of Evden Eve Nakliyat hizmeti ile taşınma gününüzde en büyük desteğiniz olacaktır.

Siz yeni adresinizi belirleyin, gerisini bize bırakın. Koli bulmak ve yapmak zor mu diyorsunuz? Hatta günlük koşturma arasında bunları düşünmeye bile vaktiniz yok mu? Of Evden Eve Nakliyat ekibimiz sizin adınıza bu işlemleri yaparak hayatınızı kolaylaştırmak için çalışmaktadır.

Taşınmanız gerektiğini ilettiğiniz yetkililerimiz hemen plan program yapmaya başlayacaktır. Eviniz ya da ofisiniz kaç odalı? Taşınması gereken ne kadar eşyanız var? Boyutları nelerdir? İşte bunları bilebilmemiz için önce sizi ziyaret etmeyi isteyeceğiz. Ücretsiz yaptığımız bu ekspertiz işleminde sigorta yapılması gereken eşyalarınızı belirleyecek, asansör ihtiyacımız olup olmadığına bakacağız.

Nakliyat gününde tam donanımla adresinizde hazır olacak ekibimiz, gün bitmeden sizi yeni adresinize yerleştirmiş olacaktır. Size sadece son dokunuşları yapmak kalacaktır. Öncelikle eşyalarınız bina içinden ve gerekiyorsa dış cepheden kamyonlarımıza alınacak ve güvenle yeni adresinize ulaştırılacaktır. Akabinde yeni yerlerine taşınacak ve direktifleriniz doğrultusunda yerleştirilecektir. Montaj işlemlerini bitirdikten sonra son kontrolleri de yapan ekibimiz, sizden de onay aldıktan sonra içleri rahat bir şekilde sizi yeni mekanınızla baş başa bırakacaktır.

Şenel Taşımacılık güvencesini arkasına almış olan Of Evden Eve Nakliyat ekibimiz ile tanışmak isterseniz sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizlere web sayfamızı gezerek ulaşabilir ya da telefonla bilgi talep edebilirsiniz. Hassasiyetiniz hassasiyetimizdir.

DİĞER BÖLGELER

2006 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.