Fatsa Evden Eve Nakliyat

Fatsa Evden Eve Nakliyat

Fatsa Evden Eve Nakliyat

Sektörün lider kuruluşlarından biri olan Şenel Taşımacılık, Ordu Fatsa ilçesinde de nakliyat hizmeti sunmaktadır.

Fatsa Evden Eve Nakliyat, profesyonel çalışanları ve modern ekipmanları ile sizleri taşınma yükünden kurtarmak için çalışmaktadır. Uygun fiyatlı paketleri kaliteli hizmet politikası ile birleştirmiş olan firmamız sigortalı taşımacılık gerçekleştirmektedir.

Ev, Ofis taşınması ya da eşya nakliyesi gereken durumlarda çekinmeden firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Talebinizi alan eğitimli ekibimiz hemen size özel planlama yapacak ve çalışmalarına başlayacaklardır. Eski adresinizde gerçekleştirilecek olan eşya analizi sonrası, uygun gördüğünüz tarihte yeni adresinize taşınma işleminiz gerçekleştirilecektir. Demonte ve Monte gerektiren tüm mobilya ve beyaz eşyalarınız tarafımızca sökülecek ve tekrar kurulacaktır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefi ile çalışan Fatsa Evden Eve Nakliyat müşterilerinden aldığı geri bildirimler ile yeniliklerine her gün bir yenisini daha eklemektedir.

Güven denince akla gelen ilk firma özelliği ile gurur duyan Fatsa Evden Eve Nakliyat, Şenel Taşımacılık firmasının bir hizmetidir. Şenel Taşımacılık güvencesi ile taşınma sürecinizi huzurlu bir şekilde tamamlamak için bizlere günün her saatinde firma telefonlarımızdan ulaşabilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER BÖLGELER

2006 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.