Dernekpazarı Evden Eve Nakliyat

Dernekpazarı Evden Eve Nakliyat

Dernekpazarı Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık sektörünün tercih edilen firmalarından Şenel Taşımacılık, Trabzon Dernekpazarı İlçesi ve tüm ülkemiz genelinde de hizmetinizdedir.

Yıllar boyunca  sektöre hizmet sunan ve çağın getirdiği yeniliklerle öncülük yapan Şenel Taşımacılık, geniş hizmet bölgesi ağı ile her yerde yanınızdır.

Dernekpazarı Evden Eve Nakliyat hizmeti ile ilçe genelinde ve civarında da sizleri yalnız bırakmayan Şenel Nakliyat, müşteri memnuniyetini ciddiye almakta ve karşılıklı güven ilkesi benimsemektedir.

Taviz vermediği konular arasında kaliteli hizmet sunmak, uygun fiyatlar vermek ve profesyonel çalışanlar olan Dernekpazarı Evden Eve Nakliyat ile herhangi bir şüphe duymaksızın rahatlıkla evinizi ya da ofisinizi değiştirebilirsiniz.

İster ev, ister ofis nakliyesi olsun, güvenilir bir hizmet almak için çözüm ortağınız olmamızı talep edebilirsiniz. Çalışma şeklimiz; eşyalarınızın hasarsız taşınması ve sizlerin zahmetsizce taşınma sürecinizi tamamlamanız üzerine olmaktadır.

Firmamızdan alacağınız randevu ile eşyalarınız yerinde incelenecek ve tarafınıza bir fiyat teklifi yapılacaktır. Fiyat teklifi belirlenirken birçok etken göz önüne alınmaktadır. Ev ya da ofisinizin kaç odalı olduğu, kolileme işleminin ekibimiz tarafında mı yapılacağı ve eşyalarınız kamyona alınırken asansör kullanılıp kullanılmayacağı gibi durumlar dikkate alınmaktadır.

Eşya analizi ve fiyat teklifi aşamasından sonra anlaşılması halinde gerekli ekipman ve araç gereçler belirlenmektedir. Nakliye için seçilen gün tespit edildikten sonra, işlem başlatılmaktadır. Mobilya ve Beyaz eşyalarınız özel paketleme sistemi ile kamyonlarımıza titizlikle yerleştirilmektedir. Kolilere konulamayan ve paketleme işlemi yapılamayan eşyalarınız için de hazırlanmış olan varillerimiz mevcuttur.

Hedefimiz mevcut adresinizden ayrılırken hiç bir eşyanızın hasar almadan çıkarılması ve unutulmamasıdır. Yeni adresinize varan kamyonumuzdan indirilen eşyalarınız hassasiyetle taşınacak, yerleştirilecek ve kurulacaktır. Özenle çalışan arkadaşlarımız taşınma işleminizi seri bir şekilde tamamlayarak gerekli kontrolleri de yapacaklardır. Şenel Taşımacılık ile kusursuz bir taşınma işlemi yaşamak isterseniz firmamıza her zaman ulaşabilirsiniz.

DİĞER BÖLGELER

2006 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.