Akçaabat Evden Eve Nakliyat

Akçaabat Evden Eve Nakliyat

Akçaabat Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektörünün lider firmalarından Şenel Taşımacılık, profesyonel hizmet anlayışı ile tanışabilmeniz için Trabzon Akçaabat ilçesinde de sizlerledir.

Kaliteli hizmetleri ve nitelikli çalışanları ile her zaman fark yaratmış olan Şenel Taşımacılık, uzun yıllardır edindiği tecrübeleri ile müşterisinin bu konudaki isteklerini bilir.

Akçaabat Evden Eve Nakliyat çalışanları ihtiyacınız olan taşınma türünü öğrendiklerinde size özel bir çalışma yapmaktadırlar. Yerinde görecekleri eşyalarınız için; lokasyondan nakliyat kamyonuna nasıl alınacakları konusunda bir fikir edinirler. Bina içinden çıkarılması uygun olmayan eşyalarınız için, herhangi bir hasara maruz kalmamaları adına özel eşya asansörü getirilmesi uygun görülür.

Sigortalı taşımacılık anlayışı ile de tercih edilme oranları yüksek olan firmamız, tüm bu ayrıcalıkları uygun fiyatlarla sizlere sunmaktan mutluluk duymaktadır. Her bir işleminin sonunda müşterisinin mutlu olduğunu gören çalışanlarımız, görevlerini aynı mutlulukla sonlandırırlar.

Bir taşınma günü nasıl olmalı derseniz hemen kısaca işlemleri sıralayabiliriz. Öncelikle eşyalarınızın durumunun analizi, ardından nakliyat kamyonuna yüklenmesi ve yeni yerinize güvenle ulaştırılması gelmektedir. Son aşama olarak ta yeni adresinize mobilya ve eşyalarınızın yerleştirilip kurulmalarıdır. Bununla yetinmeyen teknik ekibimiz, son dakikaya kadar talep ettiğiniz yer değişikliklerini de yapar ve kontroller sağlanmadan adresinizden ayrılmazlar.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti edinmeyi seven Akçaabat Evden Eve Nakliyat, müşterilerine stresten uzak bir taşınma yaşatmayı vaat etmektedir.

Şenel Taşımacılıktan aldığı güven ve son teknoloji alt yapı ile hizmetlerine tam gaz eden Akçaabat Evden Eve Nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası ayrımı yapmamaktadır. Ev ya da ofis taşımacılığı dışında Parça Eşya taşımacılığı ve Depolama hizmeti de sunan firmamız, sizlere kesintisiz hizmet sağlamak için 24 saat çalışmalarına devam etmektedir. Web sayfamızı gezerek bilgi edinebilir ya da telefonla bizlere ulaşabilirsiniz.

DİĞER BÖLGELER

2006 dan beri çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.